Klaudės IS200

Šioje skiltyje pristatysime savo automobilius
User avatar
Klaudė
Klubo narys
Posts: 153
Joined: 2016 Apr 19 18:44
lexus automobilis: IS200
Location: Kaunas

Re: Klaudės IS200

Post by Klaudė »

Nu ką, praėjo daugiau nei metai, prisiminiau, kad gal reikėtų papildyt temą kas naujo, kas gero, kas blogo :D
Žiemą ISas praleido po pledu, kol šalta, tai nieko ir nedariau. Atėjo sezonas, atšilo oras, galima pradėt krapštyt ISą :D

Per žiemą užsakiau naujus kilimėlius, ir supratau, kad tie bomžcoiliai maxšūdingrods nevariantas (per minkšti ir jojantys) tai pradėjau rimtai ieškot kažko kito. Įsigijau BC Racing su 16/14 spyruoklėm. Tai pirmas reikalas atšilus oram buvo sutvarkyt užstrigusį rankinį (naujas rankinio trosas) ir sudėt naujus coilus. Galiu drąsiai teigt, kad vienas geriausių pirkinių IS'ui, miela malonu važiuot.

Image
Image
Image

Antras reikalas - priekinio žibinto paieškos. Manasis vienas buvo labai jau baisus, suskilinėjęs. Rastas angliškas žibintas - yeey pagaliau, gaunu apsižiūriu, apaugęs, bet neskilęs, liux ir padėjau jį kuriam laikui.

Trečias reikalas buvo išsirankiot šiukšlytes, kurios buvo likę po dažymo, tai nupoliravau kėbulą ir pasidengiau vašku.

Prisiruošiu ardyt žibintus, pasiimu ir pastebiu, kad *** ne tos pusės gavau nei reikėjo, pachekinu, kad nepatikslinau, kad reikia Europos vairuotojo pusės, nes kairę pusę ne visi vienodai supranta. Susisiekiu, pažvengiam iš situacijos ir nusiperku dar vieną. Svarbiausia abu neskilę, bus atsargai, ISo priekiniai žibintai gi nesimėto :D

Išsiardžiau žibintus, "stiklus" šveičiau iš abiejų pusių ir lakavau keramikiniu laku (ilgaamžis, labai blizgantis ir mažai braižosi). Ta proga, kad jau išardžiau iš naujo perpūčiau juodai housingus ir pašalinau oranžinius posukių stikliukus.


Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Toliau, praėjau tech apžiūrą, kaip Lexus ir priklauso, iš pirmo karto :) Po techo sekė stabdžių perrinkimas. Nauji stūmokliukai, naujos kreipiančiosios, spyruoklės, gumos ir stabdžių trinkelės.

Image
Image
Image
Image

Nupirktas spoileriukas virš galinio stiklo ir pagaliau uždėti TRD slenksčiai (2 metus laukė savo eilės :D )

Image
Image
Image

Biškį papozavo prieš normalų objektyvą ir patekom į Autobazar Japmeet'ą.

Image
Image
Image

Iki Japmeeto dar užsakyti lipdukai ratam bei aptraukti galiniai žibintai raudona plėvele bei padarytas salono cheminis valymas.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Atrodo tiek, stay tuned :D


Post Reply